Weź udział w spotkaniu Sterling Angels x Women Invest!

Invest Cuffs Afterparty

Sobota, 06 kwietnia, 2024
Techie's, ul. Na Zjeździe 11, Kraków
20:00 - 01:00

Zapisz się

Czego się spodziewać?

 

Zwieńczeniem Konferencji Invest Cuffs, będzie Integracja organizowana przez Stowarzyszenie Sterling Angels we współpracy z Women Invest, podczas której w swobodnej atmosferze wymienisz się doświadczeniami inwestycyjnymi i zyskasz nowe kontakty.
obraz_2024-03-13_134242100

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie odbędzie się w Techie's na ul. Na Zjeździe 11 w Krakowie. Jest to wyjątkowa przestrzeń umożliwiająca na poszerzenie sieci kontaktów biznesowych oraz wymienienie się doświadczeniem.

obraz_2024-03-13_134319081

Jeśli:

👉🏻 inwestujesz w startupy lub inne klasy aktywów
👉🏻 chcesz zacząć inwestować
👉🏻 jesteś przedstawicielem/ką instytucji rynku finansowego
👉🏻 masz swój własny startup
👉🏻 poszukujesz inspiracji dotyczących finansów i inwestycji
to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

X (1)

Organizatorzy - Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Sterling Angels zrzesza około 60ciu Aniołów Biznesu aktywnie wspierających startupy kapitałem inwestycyjnym i "Smart Money". Od 4 lat wspieramy najbardziej perspektywiczne projekty na wczesnych etapach rozwoju.

Women Invest to największa polska konferencyjna marka edukacyjna w obszarze finansów, stworzona dla kobiet w różnym wieku. Women Invest w formie konferencji, wykładów i warsztatów oferuje praktyczną wiedzę o finansach i inwestowaniu, aktywizującą kobiety w życiu zawodowym, dbaniu o finanse i inwestowaniu.

Wypełnij formularz i spędź sobotę w miłej atmosferze Techie's.

 

Partnerzy wydarzenia

obraz_2023-03-15_170853503

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.


Commly_logo_2

Commly wspiera startupy i spółki technologiczne we wszystkich aspektach związanych z komunikacją. Ich innowacyjne i szerokie podejście oparte na modelu subskrypcyjnym Communication-as-a-Service, obejmuje PR, marketing, social media oraz partnerstwa przyczyniające się do rozwoju firm. 


reach4-logo-v2c-1

reach4.biz to miejsce przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w startupy i innowacje: inwestorów, founderów, pomysłodawców, naukowców, przedstawicieli funduszy oraz osób aktywnych w ekosystemie startupowym. Gromadzi i prezentuje wiedzę na temat trendów dominujących w poszczególnych branżach, modeli inwestowania w startupy, zalet i ryzyk z nimi związanych, budowania zdrowych relacji inwestor <> founder.


obraz_2024-03-17_212544879

Cashify to sieć stacjonarnych i mobilnych kantorów kryptowalutowych oraz Kryptomatów. Obsługuje zarówno waluty fiat, takie jak PLN, EUR, GBP i USD, jak i ponad 460 kryptowalut, w tym popularne BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT.

Członkowie Sterling Angels zainwestowali m.in w:

prosoma-1
yazdaa
xpress
qlac
titanite
hipets